Motto týždňa

“Vzdelanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.” Christine Gregoire

Vyhľadávanie

INTERLIGA VI. ročník 1. kolo

Dňa 14.10.2016 sa naša škola zúčastnila 1.kola ďalšieho ročníka medzinárodnej súťaže Interliga, ktorá sa konala v Kežmarku. Z našej školy súťažili 19 žiaci. Súťažilo sa v štyroch disciplínach: jazda zručnosti  na traktore s prívesom, stolný tenis mix,  volejbal dievčatá a florbal chlapci. Súťažili štyri školy : SŠ zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm, SŠ technická a zemědelská Nový Jičín, SOŠ Kežmarok a SOŠ polytechnická Liptovský Mikuláš.

Celkové prvé miesto obsadila škola z Nového Jičína, druhá bola škola z Rožnova pod Radhoštěm, tretí boli domáci, naša škola obsadila celkove štvrté miesto. Ale po disciplínach to bolo takto : naši vyhrali stolný tenis, najlepším hráčom bol Milan Komendák (III.S),  v jazde traktorom sme boli tretí, najlepší žiak bol Adrián Kubáň (II.AM). v ostatných dvoch  disciplínach sme obsadili štvrté miesto.

Vedenie školy ďakuje všetkým súťažiacim, ktorí  vzorne reprezentovali našu školu. Druhé  kolo Interligy je naplánované na jar 2017 v Novom Jičíne. Dúfame, že do jari budeme mať viac natrénované, aby sme obstáli lepšie ako v tomto kole.