Prijímacie konaniePracovná ponukaEDUPAGE.orgRozvrh hodínJedálny lístok
19.02.2019 - šk. kolo SOČ - IV.S       20.02.2019 - šk. kolo SOČ - III.A, III.S       04.03.2019 - jarné prázdniny (týždeň)
Motto týždňa

Úspech v každej oblasti závisí od predchádzajúcej prípravy a bez prípravy sa úspech nikdy nedostaví. Konfucius

Vyhľadávanie

20.4. - 21.4.2018 FINÁLOVÉ 4.KOLO VI. ROČNÍKA INTERLIGY

Vyvrcholením VI. ROČNÍKA INTERLIGY bolo finálové 4. kolo, ktorého organizátorom bola Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm. Škoda, že sme nenadviazali na skvelý výsledok z 3 . kola, ktoré bolo na našej škole. Na domácej pôde sme získali celkovo II. miesto a v súťaži zručnosti v jazde s traktorom a prívesom sme jasne dominovali : www.polytechnika.sk/index.php Ale vo finálovom 4. kole naši chlapci "vybuchli" a obsadili až štvrté miesto. Zhoršili sme si aj umiestnenie v stolnotenisovom turnaji, kde sme skončili druhý, ale na domácej pôde sme boli prví. Vo volejbalovom turnaji dievčat sme obhájili druhé miesto z domácej palubovky a chlapci vo florbalovom turnaji neprekročili svoj tieň a skončili na štvrtom mieste, tak ako doma v treťom kole. Zhoršenie umiestnenia hlavne v jazde zručnosti a aj v stolnotenisovom turnaji spôsobilo , že sme sa  v celkovom hodnotení VI. ROČNÍKA INTERLIGY  umiestnili na poslednom IV. MIESTE. Škoda, lebo keby sme zopakovali umiestnenie z predchádzajúceho kola, tak sa v celkovom hodnotení umiestnime na druhom mieste. Aj napriek nelichotivému celkovému umiestneniu riaditeľstvo školy ďakuje všetkým zainteresovaným žiakom a pedagógom , ktorí sa aktívne zapojili do VI. ROČNÍKA INTERLIGY a verí, že ďalší ročník, ktorý odštartuje v jeseni na našej škole, bude pre naše farby vydarenejší.

Vzhľadom na to, že sme doposiaľ nezískali materiál do fotogalérie, ponúkame fotografie, ktoré zverejnili na svojich www. stránkach zúčastené školy :

www.szesro.cz/kalendar/interliga-3/

SÚVISIACE ČLÁNKY

3. KOLO VI. ROČNÍKA INTERLIGY : www.polytechnika.sk/index.php

 

2. KOLO VI. ROČNÍKA INTERLGY : www.polytechnika.sk/index.php

+ ďalšie články, ktoré sú obsahovo zamerané na Interligu v predchádzajúcom období

autor: T.H

Fotogaléria

Prílohy

.pdfVÝSLEDKY INTERLIGY VI. ROČNÍK 2016 - 2018
FINÁLOVÉ 4. KOLO A CELKOVÉ VÝS