Prijímacie konaniePracovná ponukaEDUPAGE.orgRozvrh hodínJedálny lístok
11.01.2019 - Inovačný workshop       28.01.2019 - 1/2 ročná klasifikačná porada       31.01.2019 - odovzdávanie výpisov známok za 1. šk. rok       04.02.2019 - lyžiarsky kurz (celý týždeň)       09.02.2019 - 3. reprezentačný ples       19.02.2019 - šk. kolo SOČ - IV.S       20.02.2019 - šk. kolo SOČ - III.A, III.S
Motto týždňa

Úspech v každej oblasti závisí od predchádzajúcej prípravy a bez prípravy sa úspech nikdy nedostaví. Konfucius

Vyhľadávanie

NOVÉ PRÍRASTKY DO INVENTÁRA ŠKOLY : 9 MIESTNY OPEL VIVARO, UNIVERZÁLNA CNC FRÉZKA OPTImill F 3

V predvianočnom období sme „privítali“ na našej škole dva nové prírastky do inventára školy, ktoré skvalitnia výchovnovzdelávací proces. Prvým z nich je UNIVERZÁLNA CNC FRÉZKA OPTImill F 3, ktorej sa potešili hlavne žiaci a v miestnehoyučujúci v študijnom odbore mechanik strojov a zariadení. Vo fotogalérii sú síce pri frézke odfotené dievčatá z I.A triedy Alexandra BUKOVINSKÁ a Simona ĎURIŠOVÁ zo študijného odboru agropodnikanie – agroturistika, ktoré boli ochotné dať sa odfotiť pri frézke kvôli tomu, aby sme upozornili na fakt, že v študijnom odbore mechanik strojov a zariadení môžu študovať aj dievčatá. Súčasná moderná strojárska výroba sa nedá porovnávať s minulosťou a preto pri nastavovaní a obsluhe takýchto strojov, ako je napríklad aj UNIVERZÁLNA CNC FRÉZKA OPTImill F 3 nájdu uplatnenie aj dievčatá, ktoré už na niektorých školách v uvedenom odbore aj študujú.

Druhý prírastok poteší žiakov vo všetkých študijných a učebných odboroch, lebo ide o 9 miestny OPEL VIVARO, ktorý nájde široké uplatnenie pri rozmanitých aktivitách, kde je potrebné cestovanie. Hlavne sa však potešia žiaci v študijnom odbore agropodnikanie – agroturistika, lebo sa na ňom budú prepravovať na miesta pracovísk praxe, kde je komplikovaná autobusová doprava.

Bližšie informácie technického charakteru, o nových prírastkoch školy, nájdete tu :

www.bow.sk/produkt/3500410-univerzalna-cnc-frezka-optimill-f-3/

www.opel-uzitkove.sk/katalogy/opel-vivaro-katalog.pdf

Charakteristiku 9 miestneho mikrobusu OPEL VIVARO nájdte na záver katalógu užitkových vozidiel OPEL VIVARO.

 

 

autor: T.H, Z.M

Fotogaléria

OPEL VIVARO v plnej kráse.
Medzi prvé obdivovateľky nového mikrobusu patrili
žiačky z II.A triedy študijnéh
Aj takúto podobu má moderná strojárina.
UNIVERZÁLNA CNC FRÉZKA OPTImil
Jeden z prvých výrobkov.
Pri frézke sme odfotili žiačky I.A triedy,
študijný odbor agropodnikanie
Súčasná moderná strojárska výroba sa nedá
porovnávať s minulosťou a pret